top of page

O NÁS

Delta Ray boats je výhradní zástupce švédského výrobce Delta Powerboats na českém trhu. Lodě Delta Powerboats získaly řadu ocenění a jsou známé svojí nadčasovou elegancí, nízkou spotřebou paliva a funkčností. Modelová řada se pohybuje v rozmezí od 26 do 88 stop.

 

Jsou to lodě pro náročné klienty, kteří hledají rovnováhu mezi formou a funkcí, mezi pokročilou technologií a perfektním řemeslným zpracováním a mezi výkonem a ochranou životního prostředí.

Jsme také autorizovaný prodejce revolučních Švédských automatických klapek Zipwake.

TECHNOLOGIE

Při stavbě trupů lodí jsou kvůli vysoké pevnosti a malé hmotnosti používány špičkové technologie známé ze závodních lodí, jako je například “Diab Core Infusion Technology” u lodí do délky 42 stop. U lodí nad 50 stop jsou pak trupy kompletně z uhlíkových vláken. Lodě Delta jsou běžně až  30% lehčí než konkurence, což má za následek výrazně nižší spotřebu paliva a vyšší cestovní a maximální rychlost.

Lodě jsou vybavovány motory Volvo Penta s Garmin Glass Cockpit, osvětlení a jiné funkce jsou ovládány pomocí C-zone digitáního ovládání. Možné je i ovládání a kontrola funkcí lodě pomocí aplikace v mobilním telefonu.

Ziplogo.png
bottom of page